Zaznacz stronę

Satysfakcjonujące życie intymne ma ogromny wpływ na związek i relacje między partnerami. Łóżko i nawiązywane tam kontakty, bliskość, czułość i nastawienie na sprawianie przyjemności drugiej osobie, pozwalają budować relację pełną empatii, miłości i zrozumienia. Ale zdarza się, że łóżko nie tylko łączy ludzi, ale także dzieli. Zwłaszcza, gdy pojawiają się problemy, które nie tylko frustrują, ale także mogą obniżyć nastrój, zestresować i spowodować poważne zmiany w postrzeganiu siebie. Kłopoty z potencją mogą mieć takie znaczenie, dlatego warto zadbać o swoją sprawność seksualną, zanim zaczną się z nią kłopoty.

Potencję można wspomagać

Sprawność seksualna wymaga zadbania o nią i nieustannego wspomagania w formie zdrowej diety, ruchu i ograniczania używek. Jeśli zależy nam na udanym seksie przez długie lata, warto już teraz zadbać o to, by nasze ciało nie przestało odmawiać nam posłuszeństwa. Wkradająca się niemoc może nas zaskoczyć i odbić się nie tylko na naszym zdrowiu, ale także na relacji z partnerką.

Jak wspomagać potencję?

Jeśli jeszcze nie pojawiły się pierwsze problemy, możemy wdrożyć zdrowy tryb życia i cieszyć się z dobrej formy. Ale jeśli mamy za sobą pierwsze oznaki impotencji, jeśli nasza potencja nie jest na takim poziomie, jakbyśmy sobie tego życzyli, jeśli mamy problemy z erekcją, powinniśmy zareagować. Tabletki na potencję to jedno, ale zmiany sposobu spędzania wolnego czasu czy dieta będą konieczne. Kamagra czy Viagra to dobry sposób na poradzenie sobie z pierwszymi oznakami utraty potencji, ale dobrze dołączyć także stosowanie zdrowego stylu życia.